Değerli öğrencilerimiz;

2019 - 2020 Akademik Takviminde, yaz stajı uygulamaları için Yüksek Öğretim Kurulu'nun vereceği kararlar dahilinde, Uşak Üniversitesi senatosunun da uygun görmesi halinde 15 Haziran 2020 tarihinde akademik takvimimize dönüş yaparsak, "Kişisel korunma tedbirlerinizi almak koşuluyla" yaz stajı uygulamasına 13 Temmuz - 26 Ağustos 2020 tarihleri arasında katılabileceğinizi düşünüyoruz.

Uşak Üniversitesi Senatosu tarafından, 1. sınıfı okumakta olan öğrencilerimizin yaz stajı uygulamalarına kurum bulmaları halinde 2020 yılının yaz aylarında, kurum bulamamaları halindeyse 2021 yılının yaz aylarında staj yapabilmeleri hususu görüşülüp karara bağlanmıştır. 

İLGİLİ KARARIN YAZ STAJI HAKKINDAKİ KISMI:

Uşak Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu olarak, öğrencilerimizden aşağıda bağlantısı verilen "ÖN BAŞVURU FORMU"nu doğru şekilde doldurarak 2020 yılı Yaz aylarında staj yapacak öğrencilerimize ait verileri toplayacak ve evrak işlerinin hızlandırılmasını sağlamış olacağız.

FORMDAKİ TÜM BİLGİLERİN DOĞRULUĞU ÖĞRENCİNİN SORUMLULUĞUNDADIR ve BİR DEFA DOLDURULAN FORM DAHA SONRA DEĞİŞTİRİLEMEZ.

          LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ          

- Öğrencilerimizin, ilgili formu doldurabilmek için Uşak Üniversitesi e-posta adresleri ile giriş yapmaları zorunludur.

- Formda vereceğiniz tüm veriler bir defa kaydedilebilir ve değiştirilemez, formu göndermeden önce tüm sayfaları tek tek kontrol edip en son "GÖNDER" butonuna basmanız yararınızadır.

- Formu yalnızca kendi e-posta adresiniz ile ve yalnızca kendi adınıza doldurabilirsiniz.

          Form Son Gönderim Tarihi: 29 Mayıs 2020 Cuma 17:00          

 

ÖN BAŞVURU FORMU BAĞLANTISI İÇİN TIKLAYIN.

 


Oluşturma: 18 Mayıs 2020